FLO - East Gate Mall

Почетна > Брендови > FLO

FLO

Отворено секој ден

Спрат:

01

Вебстрана:

https://www.flo.com.tr/

Телефон:

077/687-174

Социјални мрежи:

FLO собира илјадници типови на производи што им се допаѓаат на потрошувачите од сите возрасти од 7 до 70 години и од сите стилови. FLO, која е една од најнезаменливите продавници за чевли со пристапни цени и кампањи, нуди голема колекција на производи за жени, мажи и деца, од чевли и додатоци до спортски категории.
Во спортската категорија FLO, удобни спортски модели за целодневна удобност, модни патики што го допираат срцето на модата, силни и енергични чевли за трчање дизајнирани да одговараат на вашите трчачки активности и чевли со воздушни ѓони за доживување одење по облаци се меѓу највпечатливите модели на сезоната.
Во категоријата машки чевли FLO; кожните модели на чевли што ги претпочитаа мажите од минатото до денес, откривајќи го нивниот стилски став без да се загрозат елеганцијата, се меѓу безвременските парчиња мода. Мрзлошките со едноставност, удобност и стилски изглед и секојдневни чевли што ја придружуваат и деловната облека и секојдневната облека од секојдневниот градски живот, стануваат идеални опции во машката трка за елеганција.

жените кои сакаат да ја надополнат својата облека и стилови на најдобар начин, прават најпосебни допири со FLO и за нивните секојдневни и стилски комбинации. Модели со високи потпетици, кои се задолжителни за жени со нивниот посебен дизајн, кои класичниот изглед го доведуваат до елеганција и им даваат на зглобовите потенок изглед; и обични модели на чевли, каде што илјадници активности можат да се изведат со еден производ, можат да се спојат на секое место со нивниот стилски изглед. Патиките со дебел ѓон прават разлика со своите детално дизајнирани исклучителни детали и бели и розови бои во прав.
Чевлите во обемната детска колекција на FLO привлекуваат внимание со нивните дизајни што им се допаѓаат на најмалите и лесно го придружуваат секое нивно движење. Детските модели на отворено кои привлекуваат интерес со удобниот ентериер и слатките слики стануваат фаворити на најмалите кои сакаат да трчаат и скокаат. Моделите со дебели ленти, куки и јамки и шарени модели на детски патики совршено ги откриваат сите траги од детската мода.

FLO, исто така, нуди разновидни опции од додатоци до чанти. Додека се издвојуваат кожени и лакирани торби во колекцијата создадена за жени, чантите за рамо, ранци и чанти украсени со ситни детали додаваат елеганција на женската. Различни модели на паричници, без разлика дали се користат во торба или во рака, нудат стилски алтернативи. Класичните колекции што се сметаат за мажи се исто така извонредни.