„Ист Гејт подарок-картичка“ - East Gate Mall
?>

„Ист Гејт подарок-картичка“

image of the store

„Ист Гејт подарок-картичка“

Со „Ист Гејт подарок-картичка“ на East Gate Mall и Комерцијална банка го дарувате идеалниот подарок. Картичките се одличен подарок за секоја пригода – роденден, матура, венчавка, Нова година или кој било друг повод. Со убавиот дизајн на картичката и пакување со можност за лична посвета, подарувате внимание кое остава одличен впечаток.

 

ВО КОИ ИЗНОСИ Е КАРТИЧКАТА?

Со износи од 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 и 5.000 денари и можност да се користат во голем број продажни места во East Gate Mall им овозможувате на вашите блиски самите да го одберат својот совршен подарок.

КАКО МОЖЕ ДА СЕ ДОБИЕ?

„Ист Гејт подарок-картичките“можете да ги купите во најблиската експозитура на Комерцијална банка. Сѐ што треба е да го одберете износот што сакате да го подарите – 1.000, 2.000, 3.000, 4.000 или 5.000 денари. Картичките ги добивате веднаш и без пополнување формулари.

Подарок-картичката не е персонализирана, односно на неа нема име и презиме и може да се користи од лицето што ја поседува уште веднаш.

ВО КОЈ ВРЕМЕНСКИ ПЕРИОД МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ?

Износот на картичката може да се искористи во продавниците во трговскиот центар East Gate Mall кои се дел од оваа програма, во период од 6 (шест) месеци од нејзината набавка.

Износот може да се троши повеќекратно, а сопственикот може да ја провери состојбата на својата картичка во кое било време преку интернет-страната на Комерцијална банка на следниот линк или на шалтерите на Банката.

 

ЗА КОГО Е НАМЕНЕТА?

„Ист Гејт подарок-картичката“ е наменета за физички лица и за правни субјекти кои сакаат да подарат вредност за вработените во компанијата. Таа претставува модерно и елегантно решение кога барате најсоодветен подарок за да изразите љубов, внимание, радост, почит или задоволство.

КАДЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ?

Имателот на картичката ќе може сам да си го одбере подарокот по своја желба од најпознатите брендови достапни во East Gate Mall за облека, обувки, технологија, козметика, додатоци. Изборот е огромен! Погледнете ја листата на продавници во East Gate Mall.

Продажни места во East Gate Mall каде може да се користи подарок-картичката

 

Назив  Категорија Кат
Car Box авто козметика ниво 2 (B2)
Subra аптека приземје
Okaidi детска облека 1 кат
Original Marines детска облека 1 кат
Krusel електричен алат ниво 2 (B2)
Butik Bella женска мода 1 кат
Linea женска мода 1 кат
Liu Jo женска мода приземје
Patrizia Pepe женска мода приземје
Twinset женска мода приземје
Yamamay женска мода приземје
Kares Premium за дома ниво 1 (B1)
Zen Diamond златара приземје
Smaragd златара приземје
Krsh играчки 1 кат
Joy Café & bakery кафе бар 1 кат
Literatura Caffe кафе бар 1 кат
Literatura книжарница 1 кат
DM Drogerie козметика 1 кат
Kiko Milano козметика приземје
L’Occitane козметика приземје
Lush козметика приземје
Dan John машка мода приземје
Hugo машка мода приземје
Mango машка / женска / детска мода приземје
Bonatti машка / женска мода 1 кат
City Fashion машка / женска мода приземје
Qunto 1981 машка / женска мода 1 кат
Fashion house машка / женска мода приземје
Fashion & Friends машка / женска мода приземје
Gant машка / женска мода приземје
L T B машка / женска мода 1 кат
Springfield машка / женска мода приземје
Tommy Hilfiger машка / женска мода приземје
Carpisa модни додатоци приземје
Parfois модни додатоци приземје
Zia модни додатоци 1 кат
Sigma модни додатоци 1 кат
Arthur’s обувки 1 кат
Opposite обувки 1 кат
Office Shoes обувки приземје
Skachers обувки приземје
Timberland обувки приземје
Dioptra оптика 1 кат
Max Optika оптика 1 кат
La Familia подароци за секого ниво 2 (B2)
Motocentar SEG продажба на гуми ниво 2 (B2)
Destan ресторани и барови 1 кат
Torzo Velnes салон за убавина ниво 1 (B1)
Buzz спорт 1 кат
Nike спорт 1 кат
Polleo Sport спорт 1 кат
Sport Reality спорт 1 кат
Sport Vision спорт 1 кат
Under Armour спорт 1 кат
iStyle техника и телекомуникации приземје
Neptun техника и телекомуникации ниво 1 (B1)
Qunto Cigars тобако 1 кат
Palestra фитнес 2 кат
Bozhinovski часовници приземје
My Time часовници 1 кат