Back to School понуди и 30% попуст во Okaidi - East Gate Mall
Назад

Back to School понуди и 30% попуст во Okaidi

image of the store

Специјални понуди за вашите најмали во Okaidi по повод Back to School еуфоријата. Дојдете и искористете го -30% намалението на вториот производ за пролет-лето ’22 и есен-зима ’22 колекциите.

Се гледаме на +01 спрат во East Gate Mall.