FLO - East Gate Mall

Homepage > Marka > FLO

FLO

Hapur çdo ditë

Kati

01

Faqe interneti

https://www.flo.com.tr/

Kontakto:

077/687-174

Mediat sociale:

FLO bashkon mijëra lloje produktesh që tërheqin konsumatorët e të gjitha moshave nga 7 deri në 70 vjeç dhe të të gjitha stileve. FLO, e cila është një nga dyqanet më të pazëvendësueshme të këpucëve me çmimet dhe fushatat e përballueshme, ofron një koleksion të madh produktesh për gra, burra dhe fëmijë, nga këpucët dhe aksesorët deri tek kategoritë sportive.
Në kategorinë sportive FLO, modelet sportive komode për rehati gjatë gjithë ditës, atletet e modës që prekin zemrën e modës, këpucët e forta dhe energjike të dizajnuara për t’iu përshtatur aktiviteteve tuaja të vrapimit dhe këpucët me taban me ajër për të përjetuar ecjen në re, janë ndër modelet më përshtypëse të sezonit.
Në kategorinë e këpucëve për meshkuj FLO; Modelet e këpucëve prej lëkure të preferuara nga meshkujt, nga e kaluara e deri më sot, duke zbuluar qëndrimin e tyre elegant pa kompromentuar elegancën, janë ndër pjesët e modës së përjetshme. Mokasat me thjeshtësi, rehati dhe pamje elegante, si dhe këpucët ‘casual’ që shoqërojnë si veshjet e biznesit ashtu edhe veshjet e përditshme të jetës së përditshme të qytetit, bëhen opsione ideale në garën e meshkujve për elegancë.
Femrat që duan të plotësojnë veshjet dhe stilet e tyre në mënyrën më të mirë, kanë lidhjet më të veçanta me FLO në kombinimet e tyre ‘casual’ dhe elegant. Modele me taka të larta, të cilat janë të domosdoshme për femrat me dizajnet e tyre të veçanta që e çojnë pamjen klasike në elegancë dhe u japin kyçeve një pamje më të hollë; dhe modelet e këpucëve casual, ku mijëra aktivitete mund të kryhen me një produkt të vetëm, mund të kombinohen në çdo vend me pamjet e tyre elegante. Atletet me thembra të trasha bëjnë diferencën me detajet e tyre të hollësishme të dizajnuara me kujdes dhe ngjyrat rozë të bardhë dhe gri.
Këpucët në koleksionin e gjerë të fëmijëve të FLO tërheqin vëmendjen me dizajnet e tyre që tërheqin të vegjlit dhe shoqërojnë lehtësisht çdo lëvizje të tyre. Modelet e jashtme të fëmijëve që tërheqin interesin me brendësinë e tyre komode dhe imazhet e lezetshme bëhen të preferuarat e të vegjëlve që duan të vrapojnë dhe të kërcejnë. Modelet e atleteve për fëmijë me brez të trashë, me grep & lak dhe shumëngjyrëshe zbulojnë në mënyrë të përkryer të gjitha gjurmët e modës për fëmijë.
FLO ofron gjithashtu një shumëllojshmëri opsionesh nga aksesorët deri te çantat. Ndërkohë që bien në sy çantat prej lëkure dhe të llakuar në koleksionin e krijuar për femra, çantat e shpinës dhe çantat e dorës të zbukuruara me detaje të imta i shtojnë elegancë femrave. Modele të ndryshme kuletash, qofshin të përdorura në çantë apo në dorë, ofrojnë alternativa me stil. Koleksionet klasike të konsideruara për meshkuj janë gjithashtu të shquar.