Back to school me Kares   - East Gate Mall
Kthehu

Back to school me Kares  

image of the store

Bëhuni gati për vitin e ri shkollor me gamën e pasur të produkteve nga Kares. Sillni freski dhe stil të lezetshëm në ditën tuaj të shkollës dhe zgjidhni pajisje të reja shkollore nga dyqani ynë.

Shihemi në katin -01 në East Gate Mall.