Çanta e shpinës dhe çanta e vogël më e bukur për fillimin e vitit të ri - East Gate Mall
Kthehu

Çanta e shpinës dhe çanta e vogël më e bukur për fillimin e vitit të ri

image of the store

Vizitoni dyqanin Krsh dhe zgjidhni çantën e shpinës dhe çantën e vogël më të bukur për fillim të mbarë të vitit të ri shkollor. Në një shumëllojshmëri modelesh dhe dizajnesh, të dashurit tuaj mund të zgjedhin një çantë shpine me një foto të superheroit ose princeshës së tyre të preferuar.

Shihemi në katin +01 në East Gate Mall.