20% zbritje në Nike - East Gate Mall
Kthehu

20% zbritje në Nike

image of the store

Vizitoni dyqanin Nike tani dhe përfitoni 20% zbritje në produktet e zgjedhura  të  koleksioneve tona.

Nxitoni, oferta vlen deri me 30.09.2022.

Shihemi në katin +01 në East Gate Mall.