Oferta Back to School dhe 30% zbritje në Okaidi - East Gate Mall
Kthehu

Oferta Back to School dhe 30% zbritje në Okaidi

image of the store

Oferta speciale për të vegjlit tuaj në Okaidi me rastin e euforisë Back to School. Ejani dhe përfitoni nga zbritja -30% në produktin e dytë për koleksionet Pranverë-Verë ’22 dhe Vjeshtë-Dimër ’22.

Shihemi në katin +01 në East Gate Mall.